Анкета учасника фестивалю
Про театр
Про виставу
Контактна особа
 
Технічний райдер
Будь ласка, ознайомтесь з Положенням фестивалю та Умовами участі
2-7 липня 2021
Гайда на чотирнадцятий фестиваль театрів!
ФЕСТИВАЛЬ ТЕАТРІВ - 2021
Переможці та номінанти
Майтсер та Маргарита
Полтавський театр Миколи Гоголя
Нація
Івано-Франківський театр Івана Франка
Пливе човен, казок повен
Рівненський театр ляльок
СуперСтар
Комедія. Олексій Красних, Київ
Не плачте за мною ніколи
Копродукція Херсонського театру Миколи Куліша
та Київського театру Івана Франка
Іра
Івано-Франківська філармонія Іри Маланюк
Однокласники
Театр "Віримо", Дніпро
Час Плине
Художній театр «Революційна 13», Кривий Ріг
Номінація «Кращий акторський дует»
Нагороджуються Марія Кабакчей та Ганна Мілешина у виставі «Две.Рь»
Театру на Чайній, Одеса
Номінація «Авторська музика»
Нагороджується вистава «Бісов кут», UROBOROS THEATRE, Одеса
Номінація «Краща актуальна вистава»
Нагороджується вистава «Чуваки не святкують або UKRAINIAN» Театру «Ампулка», Харків
Диплом за участь
Нагороджується вистава «Золотий полудень» Вокально-театральної студії
«Голос Джельсоміно», Одеса
Диплом за участь
Нагороджується вистава «Крапля Таланту. Монологи» Театру палацу культури
Тараса Шевченка, Ізмаїл
Диплом за участь
Нагороджується вистава «Хто він?» Чортківського театру Панаса Карабіневича
Диплом за участь
Нагороджується вистава «Тітонька на мільйон» Чортківського театру Панаса Карабіневича
фестиваль театрів

ФотоМолоко 2021

Програма фестивалю
Організатори мають право вносити зміни в програму фестивалю
2 липня
3 липня
4 липня
5 липня
6 липня
7 липня
18:00 – 21:30
Одеса
Відкриття фестивалю
Музкомедія

18:00 – 21:30
Одеса
Відкриття фестивалю
Музкомедія

Майстер та Маргарита
Полтавський академічний театр ім. Миколи Гоголя
Михайло Булгаков
22:00 – 23:30
Одеса
ОКЦ

22:00 – 23:30
Одеса
ОКЦ

Чуваки не святкують або UKRAINIAN
Театр "Ампулка", Харків
Руслан Горовий
18+
15:00 – 15:50
Миколаїв
МАОТЛ
15:00 – 15:50
Миколаїв
МАОТЛ
Пливе човен, казок повен
Рівненський театр ляльок
Олена Ткачук
17:00 – 18:30
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

17:00 – 18:30
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

Концерт-зустріч з лірником та мультиінструменталістом Андрієм Ляшуком
19:00 – 20:30
Миколаїв
МАХРДТ
19:00 – 20:30
Миколаїв
МАХРДТ
Нація
Івано-Франківський театр Івана Франка
Марія Матіос
18:00 – 19:30
Херсон
Театр Миколи Куліша
18:00 – 19:30
Херсон
Театр Миколи Куліша
Чуваки не святкують або UKRAINIAN
Театр "Ампулка", Харків
Руслан Горовий
18+
21:00 – 23:00
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

21:00 – 23:00
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

Фільм про Василя Стуса "Заборонений"
Нічне кіно бачення
Зустріч з авторами сценарію Артемієм Кірсановим та Сергієм Дзюбою
14:00 – 14:50
Херсон
ХОТЛ
14:00 – 14:50
Херсон
ХОТЛ
Пливе човен, казок повен
Рівненський театр ляльок
Олена Ткачук
16:00 – 17:30
Миколаїв
МАХРДТ
16:00 – 17:30
Миколаїв
МАХРДТ
Не плачте за мною ніколи
Копродукція Херсонського театру Миколи Куліша
та Київського театру Івана Франка
Марія Матіос
19:00 – 20:30
Миколаїв
МАХРДТ
19:00 – 20:30
Миколаїв
МАХРДТ
Чуваки не святкують або UKRAINIAN
Театр "Ампулка" Харків
Руслан Горовий
18+
18:00 – 20:30
Херсон
Театр Миколи Куліша
18:00 – 20:30
Херсон
Театр Миколи Куліша
Майстер та Маргарита
Полтавський театр Миколи Гоголя
Михайло Булгаков
19:00 – 19:55
Одеса
Театр на Чайній
19:00 – 19:55
Одеса
Театр на Чайній
Две.Рь
Театр на Чайній, Одеса
за мотивами Ганни Яблонської
20:30 – 21:50
Одеса
Театр Перуцького
20:30 – 21:50
Одеса
Театр Перуцького
Бісов кут
UROBOROS THEATRE, Одеса
Таня Ліходєєва
20:30 – 21:30
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

20:30 – 21:30
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

"Трохи нижче неба". Фільм Руслана Горового
Нічне кіно бачення
15:30 – 16:30
Одеса
ОКЦ
15:30 – 16:30
Одеса
ОКЦ
Золотий полудень
Вокально театральна студія "Голос Джельсоміно", Одеса
Анджей Сапковський
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
Зустріч з письменником Віталієм Запекою
Презентація антивоєнного роману «Цуцик»
Літературна сцена
18:00 – 19:50
Одеса
Театр на Чайній
18:00 – 19:50
Одеса
Театр на Чайній
Однокласники
Театр "Віримо", Дніпро
Тадеуш Слободзянек
19:00 – 20:30
Одеса
ОКЦ
19:00 – 20:30
Одеса
ОКЦ
Нація
Івано-Франківський театр Івана Франка
Марія Матіос
19:00 – 20:00
Херсон
Театр Миколи Куліша
19:00 – 20:00
Херсон
Театр Миколи Куліша
СуперСтар
Комедія
Олексій Красних, Київ
30+
21:00 – 21:55
Одеса
ОКЦ
21:00 – 21:55
Одеса
ОКЦ
Час Плине
Художній театр «Революційна 13», Кривий Ріг
Віталій Безносенко. За мотивами Льва Устінова
12:00 – 12:50
Одеса
с. Авангард
12:00 – 12:50
Одеса
с. Авангард
Пливе човен, казок повен
Рівненський театр ляльок
Олена Ткачук
13:30 – 14:30
Одеса
ОКЦ
13:30 – 14:30
Одеса
ОКЦ
Крапля Таланту. Монологи
Театр палацу культури Тараса Шевченка, Ізмаїл
Євген Ганін
15:30 – 16:30
Одеса
ОКЦ
15:30 – 16:30
Одеса
ОКЦ
Хто він?
Чортківський театр імені Панаса Карабіневича
Катерина Чуйко. За творами Тараса Шевчен­ка
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
Зустріч з художником і музикантом
Юрієм Журавлем
Презентація проєкту «Знай наших»
Літературна сцена
17:00 – 18:00
Миколаїв
МАХРДТ
17:00 – 18:00
Миколаїв
МАХРДТ
СуперСтар
Комедія
Олексій Красних, Київ
30+
19:00 – 20:30
Одеса
ОКЦ
19:00 – 20:30
Одеса
ОКЦ
Не плачте за мною ніколи
Копродукція Херсонського театру Миколи Куліша
та Київського театру Івана Франка
Марія Матіос
19:00 – 21:00
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

19:00 – 21:00
Миколаїв
Театральний дворик
МАХРДТ

Тітонька на мільйон
Миколаївський академічний художній театр.
Брандон Томас
21:00 – 22:10
Одеса
ОКЦ
21:00 – 22:10
Одеса
ОКЦ
Іра
Івано-Франківська філармонія імені Іри Маланюк
Моновистава Ольги Анненко
16:00 – 16:50
Одеса
ОКЦ
16:00 – 16:50
Одеса
ОКЦ
Пливе човен, казок повен
Рівненський театр ляльок
Олена Ткачук
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
17:00 – 17:50
Одеса
ОКЦ
Зустріч з перекладачем Олександром Ірванцем
Презентація збірки Уладзімєра Арлова "Краєвид з ментоловим ароматом"
Літературна сцена
19:00 – 19:50
Одеса
ОКЦ
19:00 – 19:50
Одеса
ОКЦ
Урочисте закриття чотирнадцятого фестивалю театрів "МОЛОКО"
20:00 – 21:00
Одеса
ОКЦ
20:00 – 21:00
Одеса
ОКЦ
СуперСтар
Комедія
Олексій Красних, Київ
30+
Журі фестивалю
Заслужений працівник культури України, Івано-Франківськ
Театрознавець, Заслужений працівник культури України, Ужгород.
Режисер, актор,
Івано-Франківськ
Головний режисер Херсонського театру Куліша, Заслужений діяч мистецтв України
Доктор педагогічних наук, професор, режисер, Миколаїв
Режисер, актор, Заслужений діяч мистецтв України, Київ
Режисер, актор, Одеса
Михайло Журавель
Засновник фестивалю театрів "Молоко".
Генеральний директор Одеського культурного центру.
Лауреат премії Івана Котляревського.
Артем Свистун
Заслужений діяч мистецтв України.
Директор-художній керівник Миколаївського академічного
художнього драматичного театру.
Генеральний директор фестивалю театрів "Молоко".
Підтримай фестиваль фінансово!