У Молодому театрі він поставив «Гру в Бога» за п'єсою Андреса Дууса. Це жорстка спроба юних відповісти на запитання:» Чому такий жорстокий світ?» Власне режисер-психолог задає це запитання кожному з нас і йому стає тісно в невеличких театральних залах, тоді виникає бажання вийти на вулицю, щоб мати змогу бути почутим багатьма. Так народився київський театр «Парадигмаріум», вистави якого це моментальна реакція на найболючіші моменти в житті нашого народу. Перша вулична вистава театру «Манкурти» розповідала про трагічну історію подій на Майдані. А далі була вулична вистава «ROOD», яка стала результатом 10-денного майстер-класу Олександра Журавля на театральному фестивалі «Молоко» . Можете собі тільки уявити як було цікаво працювати неофітам з людиною, яка в одній особі є українським режисером, актором, сценографом, викладачем психології, драматерапевтом. Режисер концептуаліст творив свою виставу , як своєрідний коментар до подій в Україні, це його власні рефлексії на те, що болить кожному з нас. На своїй сторінці у фейсбуці Олександр Журавель писав: «Найстрашніше спостерігати за тим як суспільство роз'їдає думка, що війна має бути гламурна, мати гламурні риси, ознаки, пости, світлини, коментарі… Непомітно закралась думка, так і є!!! За кожною вилитою кулею, гарматним пострілом, за кожним інноваційним винаходом зброї, за кожним залпом, за кожним прицілом, наказом «Вперьод…б..ь», за кожним журналістським коментом, за кожним стуком в двері «вам повЄстка…» стоїть не мало і не багато – ботексне чучело, фабричне гаденя… напастоване стразеня… ренджроверне попеня з цепами…»
10 днів, по 10 годин режисер ділився таємницями створення вистави, розповідав про конфлікти в своїй драматургії і про важливість емоційного вираження тіла найсокровенніших думок. Для нього було дуже важливо психоемоційне вираження подати у тілесній формі. Це справжній сучасний театр, який викликає живі емоції та говорить про те, що болить . Вистава ,яка була створена всього за десять днів, з використанням великої кількості декорацій – 80 тон піску, багато води та бензину, шестиметрові вишки з драбинами, вогонь, залишало відчуття, що війна вже переступила твій особистий поріг. Все начебто кричало про право кожної Людини на Життя, бо кожна людина – неповторна! Ці 30 акторів, які творили дійство, з усієї України говорили про найважливіше – про цінність людського життя. Роки минають, нічого кардинально в нашому житті не змінюється, хтось гине на війні, хтось купається в розкоші, тому народжується вулична вистава "Être-jeté-là"- про дівчисько серед смітника, яка стає Бійцем на прізвисько Litter. Тема війни та боротьби не залишає режисера. Зараз він бореться за змогу в 2019 році поставити експериментальну вуличну виставу «Божественна комедія». Чи вдасться йому отримати фінансування? Хочу вірити, що він переможе, що щось зміниться в нашому суспільстві, що осяйна світла вистава в недалекому майбутньому стане відбитком нашої реальності. А поки що у вересні зі світів він приїде в Одесу, де вже не один рік є членом журі театрального фестивалю «Молоко». Цікаво буде дізнатися, як погляне на фестивальні вистави і психолог, і режисер Олександр Журавель.